אודותינו

בבחירות החשובות של החיים

CHOICE סוכנות לביטוח נוסדה מתוך אידאולוגיה פשוטה וברורה – להעביר את הידע והמומחיות שצברנו במרוצת השנים בתחום הביטוח והפיננסים לקהל הרחב בכדי לאפשר לכלל האוכלוסייה לבחור נכון ולקבל החלטות מושכלות בתחום הביטוח וחסכון ארוך טווח. כמו בכל הבחירות שאנו עושים במהלך הדרך, גם בתחום ניהול סיכוני המשפחה והניהול הפיננסי של משק הבית, אנו נדרשים לקבל החלטות רבות ולא פשוטות.
החלטות שיקבעו איך יראה העתיד הכלכלי של משפחתנו, באיזה מצב נגיע לגיל הפרישה והאם נהיה מסוגלים להתמודד עם סיכונים ומשברים שיקרו במהלך מסע חיינו. החלטות אלו דורשות מומחיות בניהול סיכונים והיכרות מעמיקה עם עולם הביטוח והפיננסים. ידע שברוב המקרים לא קיים לאדם הממוצע, ובלעדיו הוא עלול לקבל החלטות שגויות שיסכנו את עתידו ואת עתיד קרוביו. כמו בכל תחום אחר, כשאדם נדרש לקבל החלטות בתחום שאינו בקיא בו, כדי לבחור בצורה נכונה – רצוי להיעזר באיש מקצוע שמתמחה בתחום הרלוונטי וכך לשפר את סיכוי לבחור נכון ולקבל ההחלטות המושכלות ביותר.

CHOICE חרטה על דגלה לנהוג לפי תפיסת שירות ייחודית המשלבת בין היכרות אישית, מקצועיות ושקיפות מלאה מול לקוחותינו שתאפשר ליווי ומעטפת אישית לטווח הארוך.

make a choice

MAKE A CHOICE

דילוג לתוכן