ביטוח בריאות

ביטוח בריאות הוא אחד הביטוחים החיוניים, ויש שיגידו שהוא ביטוח המציל חיים. במציאות של היום קשה מאוד להסתמך על הרפואה הציבורית, קופות החולים כמו גם על ההודעות השונות לגבי תרופות שנכנסו לסל או לא, ולכן תמיד טוב שיש ביטוח פרטי שיכול להיות לעזר בשעת אמת.

ביטוח בריאות פרטי מעניק כיסוי מקסימלי לכל המשפחה למגוון מקרים ביטוחיים כמו ניתוחים בארץ ובחו"ל, טיפולי המחליפים ניתוחים, השתלות, כיסוי למחלות קשות, ייעוציים עם רופאים מומחים וסל תרופות רחב יותר.

הייחודיות של ביטוח בריאות פרטי

כיום קיימים שלושה סוגי רבדים לביטוח הבריאות: ביטוח ממשלתי ציבורי, ביטוח דרך קופות חולים (שב"ן) וביטוח פרטי. ביטוח בריאות פרטי נועד למלא פערים וחסרים שאינם מקבלים מענה באלטרנטיבות האחרות כמו בביטוח ממשלתי או דרך קופות החולים. פערים אלה קריטיים במקרים רפואיים קשים, שעלויות הטיפול בהם גבוהות במיוחד כמו השתלות בארץ ובחו"ל, ניתוחים מורכבים, תרופות מצילות חיים יקרות שאינן בסל ועוד.

הרפורמה החדשה שמסייעת לנו ליהנות מפוליסות אחידות ומובנות יותר

בשנת 2016 הממונה על הביטוח ושוק ההון הוציא רפורמה חדשה, לפיה הפוליסות תהיינה אחידות בכל חברות הביטוח ותכלולנה ביטוח בריאות בסיסי, בחירת מנתח וייעוץ רפואי. לביטוח הבסיסי ניתן יהיה להוסיף כיסויים משלימים, כך נוכל לדעת מראש את תנאי הפוליסה והעלויות. רק לסבר את האוזן, טרם הרפורמה היו עשרות סוגי פוליסות בריאות, מה שהקשה מאוד על צרכנים לבצע השוואות בין הכיסויים.

מלבד זאת, היתרון הבולט הוא שהמחירים והתנאים יובטחו לשנתיים, ולאחר מכן העלייה תהיה מזערית כ-10 שקלים או 20% (הגבוה מבניהם).

הרפורמה טרפה את הקלפים ובין היתר גרמה לתחרות בין חברות הביטוח, מה שהוביל להוזלה משמעותית ותוספת שדרוגים שונים, ולכן תמיד כדאי להשוות מחירים ולבחון את העלויות בשוק.

CHOICE סוכנות לביטוח מזמינה אתכם לפגישה אישית ומקצועית עם סוכן ביטוח, על מנת לבחון את האלטרנטיבות השונות ולהציע ביטוח בריאות המתאים עבורכם באופן אישי. צוות הסוכנות זמין לרשותכם תמיד ומעמיד מערך תביעות מקצועי הנלחם בשבילכם בשעת האמת.

לתיאום פגישה וקבלת הצעה >>>

make a choice

MAKE A CHOICE

דילוג לתוכן