ביטוח משכנתא

רכישת דירה היא אחת הרכישות היקרות והחשובות בחיינו, ולכן תהליך זה מלווה בבירוקרטיה ובטחונות רבים שעלינו עבור בדרך. רגע לפני קבלת המשכנתא המיוחלת מהבנק, יהיה עליכם לרכוש ביטוח משכנתא על מנת לתת לבנק ביטחון, כך שבמקרה של נזק למבנה או חלילה פטירה, הבנק יבטיח את כספו.

המרכיבים של ביטוח משכנתא:

  • ביטוח חיים – כשמו כן הוא, ונועד להבטיח לבנק את תשלומי המשכנתא במקרה של פטירה. במקרה זה, חברת הביטוח שלם לבנק את יתרת ההלוואה. עלות פרמיית ביטוח החיים מורכבת מגיל המבוטח, מעשן/לא מעשן, בעיות בריאותיות, גובה ההלוואה ופרמטרים נוספים.
  • ביטוח מבנה – על מנת להבטיח לבנק שהמבנה יהיה בשלמותו במקרה של קטסטרופה, יש צורך בביטוח המכסה נזקים שונים למבנה כמו רעידת אדמה, שריפה, נזקי טבע, הצפות, התלקחויות, סערות נזקי צנרת וכו'. עלות פרמיית ביטוח מבנה מורכבת מגודל הדירה, סוג הבנייה ועוד.

לרכוש ביטוח דרך הבנק או דרך סוכנות?

כידוע, הבנק באופן טבעי יציע לכם לרכוש ביטוח משכנתא דרכו, אולם חשוב להבין שדרך סוכנויות ביטוח תוכלו לקבל הצעות הרבה יותר אטרקטיביות, ולכן שווה לבדוק במקומות נוספים ולא למהר לבטח דרך הבנק. מלבד זאת, סוכן ביטוח יוכל להעניק לכם טיפול מקצועי ואישי במקרה של תביעה ולשמור על האינטרס שלכם.

היתרונות ברכישת ביטוח דרך סוכנות ביטוח פרטית

  • תעריפים הרבה יותר תמוכים בפרמיה המצטברת.
  • יחס אישי כמו שרק סוכן ביטוח יכול לתת.
  • הוספת ביטוח תכולה וצד ג' עם מגוון כיסויים והרחבות.
  • טיפול מהיר ומקצועי במקרה של תביעה.

CHOICE סוכנות לביטוח מזמינה אתכם לפגישה אישית ומקצועית עם סוכן ביטוח, על מנת לבחון את האלטרנטיבות השונות ולהציע ביטוח משכנתא המתאים עבורכם באופן אישי. צוות הסוכנות זמין לרשותכם תמיד ומעמיד מערך תביעות מקצועי הנלחם בשבילכם בשעת האמת.

לתיאום פגישה וקבלת הצעה >>>

make a choice

MAKE A CHOICE

דילוג לתוכן