ביטוח סיעודי

רבים סבורים כי ביטוח סיעודי מתאים רק לאנשים מבוגרים וקשישים, אך לא כך הדבר. מקרה סיעודי יכול לקרות לכל אדם ובכל גיל בשל מחלה, תאונה, נפילה וכו'. ביטוח סיעודי מעניק מימון כספי במקרה סיעודי ומסייע במימון מטפל סיעודי או בית חולים סיעודי. נציין שהוצאות אלה יכולות להגיע לאלפי שקלים בחודש, ולכן מומלץ לרכוש אותו בכל גיל.

מהו מקרה סיעודי?

מקרה סיעודי הוא כאשר אדם לא מסוגל לבצע חלק מהפעילויות היומיומיות בכוחות עצמו כמו לקום, לשכב, להתלבש, לאכול, להתרחץ ולשלוט על הסוגרים. המקרה יכול להיות כתוצאה מתשישות נפש או כתוצאה ממחלה, תאונה או בעיות רפואיות שונות. מקרה סיעודי יכול להיות במצב זמני או במצב קבוע, ולכן הביטוח משמש כעוגן כלכלי איתן ומכסה את הוצאות הטיפול והאשפוז במוסדות סיעודי שונים, שכאמור מגיעים לאלפי שקלים בחודש.

ההבדל בין ביטוח סיעודי פרטי לביטוח דרך קופות החולים

אנשים רבים רוכשים ביטוח סיעודי בסיסי דרך קופות החולים, וסבורים כי הביטוח אכן יעניק להם את מלוא הכיסויים במקרה סיעודי. אולם, חשוב להבין כי פוליסות דרך קופות החולים מכסות באופן חלקי מקרה סיעודי, וכידוע ההוצאות גבוהות מאוד. לדוגמה העלויות של אשפוז במוסד סיעודי מגיעות ל – 15,000 שקלים לחודש בודד, בעוד הביטוח הסיעודי מכסה כמחצית מהסכום ולתקופה מוגבלת. שלא תמיד מספיק לתקופה ארוכה שבו קיים מצב סיעודי.

אלה רק חלק מהסיבות שמומלץ לרכוש ביטוח סיעודי פרטי המעניק את מלוא הכיסוי הביטוחי במקרה סיעודי, כך ניתן יהיה לשמור על רמת חיים גבוהה ולקבל את כל הטיפולים הדרושים במקרה סיעודי. מלבד זאת, ביטוח סיעודי פרטי יכול להיות כיסוי משלים לביטוח הקיים דרך קופות החולים.

CHOICE סוכנות לביטוח מזמינה אתכם לפגישה אישית ומקצועית עם סוכן ביטוח, על מנת לבחון את האלטרנטיבות השונות ולהציע ביטוח סיעודי המתאים עבורכם באופן אישי. צוות הסוכנות זמין לרשותכם תמיד ומעמיד מערך תביעות מקצועי הנלחם בשבילכם בשעת האמת.

לתיאום פגישה וקבלת הצעה >>>

make a choice

MAKE A CHOICE

דילוג לתוכן