הר הכסף

הר הכסף הוא ממשק לאיתור חסכונות פנסיוניים, פוליסות לביטוח חיים וחשבונות בנק בכל הגופים הפיננסים וחברות הביטוח. הממשק נוח מאוד לשימוש ומאפשר לקבל תמונה מצב של כלל הכספים על שמכם, כולל כספים אבודים. על פי הערכות, קיימים מעל 34 מיליארדי שקלים בכ- 2 מיליון חשבונות רדומים, ולכן מומלץ להיכנס להר הכסף ולבדוק.

איך מבצעים את התהליך?

נכנסים לאתר של הר הכסף מטעם משרד האוצר או פונים אלינו ואנו נבצע בעבורכם את החיפוש, כולל הוצאות דו"חות מסודרים וייעוץ אישי עם סוכן ביטוח. בממשק יהיה עליכם להכניס פרטים אישיים כמו מספר תעודת זהות, שנת הנפקת התעודה, לאשר את התקנון ולצפות בכספים האבודים.

מהן הסיבות לכספים האבודים?

תוכניות פנסיוניות שהופסקו עקב מעבר עבודה.

תוכניות שהופסקו עקב מעבר זמני לחו"ל.

מעבר מעצמאי לשכיר או משכיר לעצמאי.

שינוי שם או מעבר דירה.

תוכניות חדשות שנפתחו במקום הישנות.

החלפת סוכן ביטוח ואי סנכרון בין התוכניות הקיימות.

כתוצאה מטעויות הקלדה בשלב קליטת הקרן בגופים מוסדיים.

במקרה של מיזוג קופות ותוכניות שונות.

תיעוד לקוי של המידע אצל מעסיק.

קרוב משפחה שנפטר.

איתור הכספים האבודים דרך הר הכסף יכול להראות לכם את התמונה המלאה של כלל החסכונות הפנסיוניים, וכך לאפשר לכם לאחד כספים או לקבל החלטות שונות לגבי הכספים שאותרו. אולם, חשוב להבין שלא תמיד המידע המתקבל דרך הר הכסף מובן, ולכן מומלץ לבצע בדיקה מקצועית דרך סוכן ביטוח שיוכל לספק לכם דו"ח מובן ומפורט, כמו גם ייעוץ לגבי מה לעשות עם הכספים שאותרו.

CHOICE סוכנות לביטוח מזמינה אתכם לפגישה אישית ומקצועית עם סוכן ביטוח, על מנת לאתר כספים אבודים בהר הכסף. התהליך נעשה במקצועיות רבה, תוך מתן ייעוץ מקצועי וסיוע בהליך הבירוקרטי עד לקבלת הכספים.

לתיאום פגישה >>>

make a choice

MAKE A CHOICE

דילוג לתוכן